Kargo ve Teslimat

Siparişinizin ardından en geç üç iş günü içersinde ürünleriniz Yurtiçi Kargoya teslim edilir.

Tüm Türkiye’ye standart 19 tl kargo ücreti ile gönderim yapıyoruz. Dönemsel olarak belli miktarın üzerinde olan siparişlerinizde ücretisiz kargo kampanayamız vardır.

Ürünleriniz özel darbelere karşı dayanaklı ambalajlarında gönderilir. Kargo sürecinde olası hasarlardan firmamız sorumludur.

Firmamızın Yurtiçi Kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Farklı kargo tercihlerinde ortaya çıkabilecek ek ücretleri kabul etmeniz durumunda gönderim sağlayabiliriz.

Ödeme Yöntemleri

Kredi kartı (PAYTR) ve havale ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Hali hazırda Kapıda Ödeme ile gönderim yapmıyoruz.

Sitemizde bulunan banka hesabına isim kontrolü yaparak havalenizi yaptınız. Bunun ardından genelde biz düzenli hesap kontrölü yaparız. Olurda gözümüzden kaçmışsa veya havaleyi ismi ile siparişteki isim uyuşmuyorsa lütfen bize ulaşın.

Geçerli bir neden olduğu sürece her zaman iade alıyoruz. Örneğin ürün taşımada hasar gördüyse, size hatalı ürün gönderildiyse vb.

Bu durumlar dışında mesafeli satış sözleşmemiz ve tüketici hakları kanunun öngördüğü çerçevede iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Antakyakoyunden.com toptan ürün satışı yapmaktadır. Satış amacı ile toptan ürün taleplerinizde özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.Bu durumlar dışında sitemizde belli miktar üzeri alışverişlere uygulanan özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.